Regulamin Intensywnych Wakacyjnych Treningów Mówienia

 1. Każdy kurs trwa 5 dni i obejmuje 7,5 godzin zegarowych nauki, po 90 minut codziennie, wg. harmonogramu dostępnego w ofercie Intensywnych Wakacyjnych Treningów Mówienia oraz na stronie internetowej Szkoły.
 2. Liczba Uczestników kursu nie przekracza 5 osób. Kurs może zostać odwołany z powodu zbyt małej liczby zainteresowanych.
 3. Grupy są tworzone z uwzględnieniem wieku oraz poziomu zaawansowania Uczestników.
 4. Zapisy na zajęcia wakacyjne odbywają się w formie rezerwacji poprzez formularz dostępny pod adresem https://clt.langlion.com/forms/formularz-wakacje. Rezerwacje przyjmowane są w miarę dostępnych miejsc.
 5. Promocyjna cena kursów wakacyjnych wynosi 330 zł. i obowiązuje przy rezerwacji miejsca do 31 maja 2021 roku.
 6. Aby potwierdzić swoją rezerwację osoba rezerwująca miejsce zobowiązana jest do uiszczenia zadatku w wysokości 50 zł. przelewem na konto:
  CZURAKOWSKA LANGUAGE TRAINING
  30116022020000000385667123
  W tytule należy podać imię i nazwisko Uczestnika, zadatek na: nazwa wybranego kursu.
 7. Przed uiszczeniem opłaty należy poczekać na otrzymanie potwierdzenia wolnego miejsca w preferowanym terminie.
 8. Brak wpłaty zadatku do 31 maja 2021 roku skutkuje anulowaniem rezerwacji.
 9. Pełna opłata za kurs winna być wniesiona na tydzień przed rozpoczęciem kursu przelewem na konto podane w punkcie 6 Regulaminu. W tytule należy podać imię i nazwisko Uczestnika oraz nazwę wybranego kursu.
 10. Osoba rezygnująca z uczestnictwa w opłaconych zajęciach ma prawo otrzymać zwrot opłaty, z wyjątkiem zadatku, jeśli poinformuje o tym CLT telefonicznie lub mailowo.
 11. Zwrot opłaty wynosi:
  • 80 procent: jeśli rezygnacja odbywa się minimum 14 dni do rozpoczęcia kursu,
  • 20 procent: jeśli rezygnacja następuje w ciągu 14 – 5 dni przed rozpoczęciem kursu,
  • 0 procent: jeżeli rezygnacja następuje w w okresie poniżej 5 dni do rozpoczęcia kursu.
 12. Kursy wakacyjne mają charakter stacjonarny z tym zastrzeżeniem, że lekcje mogą zostać zrealizowane przez internet z uwagi na obostrzenia związane z sytuacją epidemiologiczną, siłę wyższą, stan wyjątkowy lub inne nadzwyczajne okoliczności uniemożliwiające spotkania na żywo.
 13. Kurs „Mów jak native” odbywa się w całości przez internet.
 14. Dane osobowe pobierane przy zapisach przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności Czurakowska Language Training, dostępną pod adresem: http://www.olgaczurakowska.pl/polityka-prywatnosci/
 15. Osoby zapisujące się na zajęcia wakacyjne w Czurakowska Language Training oświadczają, że przeczytały i akceptują powyższy Regulamin.