Dlaczego lekcje indywidualne występują w pakietach?

Zależy nam na maksymalnej produktywności, a systematyczność w nauce języka obcego to podstawa. Umawiając się na określoną liczbę godzin z góry, jesteśmy w stanie precyzyjnie sformułować mierzalny cel i go osiągnąć.

Co jeśli będę nieobecny na lekcji indywidualnej?

Zajęcia indywidualne podlegają odrobieniu w terminie ustalonym wspólnie przez ucznia i lektora, o ile zostały odwołane terminowo, tj. co najmniej 24 godziny przed planowanym terminem zajęć.

Co jeśli będę nieobecny na zajęciach grupowych?

Zajęcia grupowe nie podlegają odrobieniu. Niemniej, masz dostęp online do wszelkich materiałów dodatkowych, a w przypadku długotrwałej nieobecności (powyżej 4 lekcji) wynikającej z przyczyn niezależnych od Ciebie, przysługuje Ci prawo do konsultacji z lektorem, abyś mógł nadrobić zaległości.

Czy lekcje online odbywają się przez SKYPE?

Nie, lekcje online odbywają się przy użyciu innych bezpłatnych narzędzi internetowych. Wszelkie informacje organizacyjne i wsparcie techniczne otrzymasz podczas indywidualnej konsultacji.

Czy istnieje możliwość prowadzenia zajęć w mojej firmie/ instytucji?

Tak, zajęcia mogą się odbywać poza siedzibą CLT po indywidualnym uzgodnieniu warunków współpracy.

Co jeśli będę chciał zrezygnować z zajęć?

Istnieje możliwość rezygnacji z zajęć, przy zastosowaniu miesięcznego okresu wypowiedzenia. Wszystkie zajęcia, za które została wniesiona opłata mogą odbyć się na zasadach określonych w umowie. Nie ma możliwości otrzymania zwrotu uiszczonej kwoty.

Masz inne pytanie? Wątpliwości? Propozycje? Sugestie?
Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy.