Oferta Pracy

Stanowisko: Lektor języka angielskiego
Lokalizacja: Płock

Szkoła językowa Czurakowska Language Training serdecznie zaprasza do udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowisko lektora języka angielskiego. Jeśli jesteś osobą z pasją do nauczania, chcesz zdobyć praktyczne doświadczenie w branży edukacyjnej i rozwijać się pod okiem doświadczonych specjalistów, ta oferta jest idealna dla Ciebie.

Co oferujemy?
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się szkole językowej.
  • Elastyczny grafik pracy.
  • Onboarding – wprowadzenie w standardy i zasady obowiązujące w naszej szkole.
  • Dedykowane wsparcie opiekuna, który nie tylko wprowadzi Cię w działalność firmy, ale także pomoże zintegrować się z zespołem.
Zakres zadań
  • Prowadzenie zajęć z języka angielskiego dla grup dzieci i młodzieży.
  • Utrzymywanie pozytywnej atmosfery na zajęciach i motywowanie uczniów do nauki.
  • Współpraca z zespołem w celu ciągłego doskonalenia procesu nauczania.
Profil Kandydata
  • Jesteś studentem lub absolwentem kierunków takich jak filologia angielska lub pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna.
  • Poszukujesz możliwości rozwoju swojej kariery zawodowej, jesteś gotowy/a do podjęcia nowych wyzwań.
  • Fascynuje Cię innowacyjne i efektywne nauczanie angielskiego, jesteś otwarty/a na nowe metody i pomysły.
  • Posiadasz biegłą znajomość języka angielskiego i jesteś gotowy/a rozwijać się w tym zakresie.
  • Lubisz pracę z najmłodszymi i młodzieżą.
Jeśli jesteś zainteresowany/a tym stanowiskiem, prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: kontakt@olgaczurakowska.pl